DIZAJNOVÉ & AKUSTICKÉ RIEŠENIA VYUŽÍVAJÚCE PRÍRODNÝ MACH

Naša nová rada G-Line je inovatívna zbierka akustických panelov pokrytých machom v štyroch rozdielnych formátoch.

Koncept, ktorý vyvinul Alain Gilles, je založený na prinesení nádhery prírodného sveta do komerčných priestorov a spájania zaneprázdnených profesionálov a ich zákazníkov s výhodami trvalej udržateľnosti.

Každý produkt G-Line pôsobí nielen ako prirodzený absorbér zvuku, ale tiež pomáha znižovať stres a podporovať všeobecné zdravie, ktoré zvyčajne nachádzame pri chôdzi v prírode.
Kombináciou viactónového a textúrovaného machu s prírodným korokom, hliníkovým alebo oceľovým rámom vyvinula spoločnosť Green Mood vysoko kvalitný výrobok ideálny pre náročné podnikové prostredie.

Produkty G-line

G-KRUHY

Kruh Moss-Acoustics ™

G-Circle je kruhový panel obsahujúci plne zachovaný prírodný mach a lišajník. Poskytuje vysokú úroveň akustickej absorbancie spolu s estetickými vlastnosťami prírodného sveta. Keď kancelársky priestor alebo komerčné prostredie potrebuje trochu zmäkčiť, tieto jednotky môžu poskytnúť atraktívnu zelenú funkciu, ktorá pomáha znižovať stres a podporovať blahobyt.

Panel je pripojený ku kovovému rámu, ktorý vytvára trojrozmerný prvok a umožňuje, aby sa za jednotkou umiestnilo osvetlenie. To znamená, že rozdielne veľkosti jednotiek môžu byť tiež umiestnené pod alebo nad sebou, pre dodatočný dekoratívny efekt. Jednotky sú k dispozícii v troch rôznych veľkostiach a dodávajú sa s rôznymi typmi, farbami a usporiadaním machu.

USED AS

Wall fixture

Suspension

DIMENSIONS

L: Ø 110,5 cm, depth 26 cm

M: Ø 90,5 cm, depth 20 cm

S: Ø 70,5 cm, depth 15 cm

MATERIALS

Aluminium

Preserved plants

Cork

STRUCTURE FINISHES

Matte White

Matte Black

Gold

Corten

PRESERVED PLANTS FILLING

Lichen

Ball Moss

Provence Moss

Forest

CUSTOMIZATION ON REQUEST

Mirror instead of plants

LED Backlighting

G-DELIČE

Oddeľovacia jednotka Moss-Acoustics ™

G-oddeľovač je panel pokrytý machom obsiahnutým v oválnom kovovom ráme. Je navrhnutý tak, aby fungoval ako priestorový delič a je ideálny na umiestnenie do veľkých interiérových priestorov, ako sú kancelárie s otvoreným priestorom, recepcie, konferenčné miestnosti a sály.

Plne konzervovaný prírodný mach absorbuje okolitý hluk a poskytuje atraktívnu prirodzenú bariéru medzi rôznymi funkčnými priestormi. Obdĺžnikový panel s vrcholovými rohovými prvkami má na oboch stranách mech. To umožňuje ľuďom, ktorí sú vpredu a za G-Dividermi, aby mali prospech z ich zvukovej absorpčnej kvality a estetickej krásy. Rám a panel sa môžu ľahko manévrovať z jednej polohy do druhej a vytvárajú prirodzenú stenu, ktorá sa priťahuje, keď je umiestnená spolu s inými podobnými rozdeľovačmi.

USED AS

Double Sided Room divider

DIMENSIONS

Base: 110 cm x 64 cm

Height: 200 cm

MATERIALS

Steel

Preserved plants

STRUCTURE FINISHES

Matte White

Matte Black

Brass

Corten

PRESERVED PLANTS FILLING

Lichen

Ball Moss

Provence Moss

Forest

G-OBRAZOVKY

Jednotka Moss-Acoustics ™

G-Screen je kruhový panel pokrytý machom pripojený k voľne stojacej kovovej konštrukcii. Môže byť umiestnený takmer kdekoľvek a môže byť dokonca pripevnený k stropu. Okrúhle panely sú podobné ako G=kruhy, ale sú väčšie. Hlavným rozdielom je rám, ktorý umožňuje, aby sa panel umiestnil mimo steny a pôsobil ako funkčný, atraktívny alebo aj hranicu tvoriacy doplnok vo veľkom priestore. Panel je dodávaný s našou štandardnou paletou druhov a farieb machu.

Tieto obrazové jednotky sa môžu zapadnúť do akéhokoľvek komerčného priestoru, kde sa vyžaduje vysoká akustická absorpcia a prirodzená estetika, ako sú kancelárie, haly, čakárne a recepcie. Zakrivený rám a panel poskytujú pekný kontrast k často priamym líniám a ostrým okrajom typického firemného prostredia.

USED AS

Double Sided Room divider

DIMENSIONS

Base: 57 x 140 cm

Screen : Ø 140 cm

Height: Big = 180cm

Small = 160 cm

MATERIALS

Steel

Preserved plants

STRUCTURE FINISHES

Matte White

Matte Black

Brass

Corten

PRESERVED PLANTS FILLING

Lichen

Ball Moss

Provence Moss

Forest

G-STOLY

Jednotka Moss-Acoustics ™ Desk Dividers

G-Stôl je mriežkovým samostatným stolovým deličom. Je navrhnutý tak, aby sedel na ľubovoľnom type stola a môže byť použitý v akomkoľvek komerčnom kancelárskom prostredí. Rozdeľovače prinášajú do kancelárskych interiérov dotyk zelene, ktorý tam väčšinou chýba. Úplne konzervovaný mach tiež nasiakne okolitý hluk a pôsobí tak ako akustický absorbér.

Rozdeľovač stola je obdĺžnikový tvar so zakriveným okrajom na vrchu. K dispozícii sú tri rôzne veľkosti vrátane malých, stredných a veľkých. Štruktúra rozdeľovača je vyrobená z hliníka s povrchovou úpravou pomocou práškového lakovania. Obe strany výrobku sú pokryté machom, čo umožňuje príjemný pohľad zo všetkých uhlov a výsledný nárast duševného zdravia a produktivity práce.

USED AS

Double Sided Desk Divider

DIMENSIONS

Large — 203,5 cm x 35 cm (80.1 “ x 13.7 “)

Medium — 153,5 cm x 35 cm (60.4 “ x 13.7 “)

Small — 103,5 cm x 35 cm (40.7 “ x 13.7 “)

MATERIALS

Aluminium

Preserved plants

STRUCTURE FINISHES

Matte White

Matte Black

Gold

Corten

 

PRESERVED PLANTS FILLING

Lichen

Ball Moss

Provence Moss

Forest

Cenník

Všetky dostupné prevedenia machových panelov

Varianty prevedenia

Farba rámu

Typ rastlín

Farba lišajníka

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom machových panelov G-line
Kontaktovať nás môžete pomocou formuláru. 

Meno a priezvisko
Spoločnosť
Telefón
Farba rámu
Typ rastlín
Farba lišajníka
E-mail
Správa