O nás

Bemoss machové steny

Bemoss

Bemoss bol prvým výrobcom machových stien na Slovensku a je jednou z mála Európskych firiem ktorej produkty sa predávajú celosvetovo. Roky skúseností v práci so všetkými druhmi machu a rastlín, vlastný proces stabilizácie, odborné vzdelanie, školenia a veľké množstvo realizácií nielen na Slovensku ale aj po celom svete, to nám napomáha k tomu aby sme boli schopní vyhotoviť machovú stenu, či obrazy presne podľa vašich požiadaviek, taktiež tým ako jediní dokážeme zabezpečiť aj prípadný servis týchto stien. 

Profesionálne vyškolený pracovník Vám rád odpovie na všetky Vaše otázky ohľadom machu, stabilizovaných rastlín či montáže takýchto stien. Mach je skvelý prírodný produkt pre použitie v každom interiéri. Je 100% prírodný, tým je nie len veľmi atraktívny, ale vytvára aj pocit pohody. Môže byť použitý kdekoľvek (aj v miestach, kde nie je denné svetlo), je bez údržbový a je skutočným lákadlom pre Váš pohľad. Existuje mnoho možností a priestorov či už súkromných alebo verejných kde si svoje využitie a miesto určite nájde. V jeho jednoduchosti je jeho krása. 

Nechajte sa prekvapiť tým, koľko možností na využitie mach poskytuje. Zaručene bude tým najlepším doplnkom Vášho domu, kancelárie, predajne, showroomu či ľubovoľného miesta.

Machové obrazy

Nepotrebujete zeleň na celú stenu?
Prezrite si ponuku machových obrazov

Partneri