MIA

 
39,00
bez DPH 32,50 €

Farba:

Kúpiť

Aróma difuzér MIA je najmenším zástupcom aróma difuzérov švajčiarskej značky Stadler Form, na prevádzku stačí iba voda a váš obľúbený aróma olej. Mia funguje na ultrazvukovom princípe, ktorý je najšetrnejším a najúčinnejším spôsobom distribúcie vône do priestoru. Dokáže optimálne rozptyľovať vône a esenciálne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. Pri plnej nádobe na vodu bude osviežovať miestnosť príjemnou vôňou až desať hodín. Vďaka mimoriadne tichej prevádzke a drobnému LED svetlu, ktoré sa odráža na povrchu pred ňou, pôsobí Mia ticho a diskrétne. Optimálny efekt je možné dosiahnuť použitím 100 % prírodných esenciálnych olejov od spoločnosti Stadler Form alebo Doterra (dobre bude fungovať však aj so všetkými komerčne dostupnými vôňami bez obsahu alkoholu). Vzhľadom k svojim minimalistickým rozmerom ide o prístroj, pre ktorý nájdete miesto naozaj kdekoľvek. Navyše vďaka príjemnému dizajnu a možnosti výberu z rôznych farebných prevedení sa MIA hodí do každej domácnosti, či už v modernejšom, alebo klasickom štýle.

Kód produktu:

43

MIA je maximálne diskrétnou spoločníčkou – pri prevádzke je pre ľudské ucho prakticky nepočuteľná, pretože jej hlučnosť (max 26dB) je vďaka použitiu najmodernejšej techniky nižšia ako hranica ľudského šepotu. Mia je aróma difuzér určený pre miestnosti o veľkosti až do 30 m2 a na jedno naplnenie dokáže pracovať až 10 hodín nepretržite.
Akonáhle spotrebuje všetku náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Veľkou výhodou je tiež nerušivá LED dióda, ktorá indikuje stav prístroja. Ak svieti, potom prístroj pracuje, ak nesvieti, MIA je vypnutá.
Skladná a nenápadná
Mia má elegantný nenápadný vzhľad a dokonale sa zladí s každým interiérom. Cestujete radi? Potom môže byť MIA vašim dobrým spoločníkom, pretože jej malé rozmery sú pre tieto prípady veľkou výhodou.
Pokročilý ultrazvukový princíp
MIA je progresívna – používa totiž ultrazvukovú technológiu! Veľmi rýchla pulzácia pretvára vodu s esenciálnym olejom na prevoňanú vodnú paru, ktorá je šírená ďalej do miestnosti.
Decentné podsvietenie
Vďaka LED dióde vás MIA nebude ani v najmenšom rušiť a predsa budete mať absolútnu kontrolu nad stavom vášho aróma difúzera.
Rovnomerná distribúcia a dlhá výdrž
Vďaka viditeľné vodnej pare je vôňa do okolia šírená rovnomerne. Na jedno naplnenie potom dokáže MIA pracovať aj 10 hodín.

Technické údaje
Aróma difuzér
Výkon 7,2 W
Veľkosť miestnosti: 30m² / 75m³
Prevádzka 10 hod / naplnenie
LED dióda
Automatické vypnutie
Objem nádoby na vodu: 100 ml
Rozmery: 101 x 90 x 101 mm
Hmotnosť: 0,3 kg
Hlučnosť: < 26 dB(A)
Použiť môžete akúkoľvek vôňu, ktorá je vám blízka, jedinou podmienkou – nesmie obsahovať ani kvapku alkoholu.