SELINA LITTLE

 
14,90
bez DPH 12,42 €

Farba:

Kúpiť

SELINA Little je malý vlhkomer a teplomer v jednom. Vďaka ikonkám veselého alebo smutného smajlíka zobrazuje, či je vlhkosť v miestnosti v poriadku a jednoducho vám pomôže rozhodnúť sa, či potrebujete zvlhčovač alebo odvlhčovač. Okrem ideálnej vlhkosti zobrazuje aj teplotu v miestnosti, ktorú si môžete zvoliť v °C alebo °F.

Kód produktu:

40

Ikonka smajlíka ukazuje optimálnu vlhkosť vzduchu. Veselý smajlík znamená, že vlhkosť v miestnosti je v poriadku. Ikonka smutného smajlíka znamená, že by ste mali robiť niečo so vzduchom v interiéri. Ak je vlhkosť nižšia ako 40%, zvýšte ju použitím zvlhčovača. Hladina vlhkosti nad 60% by sa mala znížiť na optimálnu úroveň odvlhčovačom.
SELINA Little je flexibilná
Selinu Little môžete umiestniť, kde len chcete. Je vybavená nálepkou, vďaka ktorej ju môžete prilepiť na stenu a taktiež malou sklápateľnou nožičkou, pomocou ktorej ju viete postaviť na hocijakú rovnú plochu.
Vrecková veľkosť
Šírka a výška Seliny Little je len 47 mm. Tento malý vlhkomer ľahko zapadne do cestovnej tašky vďaka jeho malým rozmerom, je ideálny aj na sledovanie vlhkosti pri cestovaní.

Technické údaje
Digitálny teplomer a vlhkomer
Upozornenie na slabé batérie
Merací rozsah teploty: -10 ° C až +50 ° C
Merací rozsah vlhkosti: 25% – 98%
Presnosť merania teploty: +/- 1 ° C
Presnosť merania vlhkosti: +/- 3%
Napájanie: 1x batéria
Rozmery: 47 x 47 x 6 mm
Hmotnosť: 15 g