OSKAR

 
149,00
bez DPH 124,17 €

Farba:

Kúpiť

Evaporačný zvlhčovač vzduchu OSKAR pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný, pretože vlhkosť v miestnosti stúpa pomerne rýchlo, ale zároveň nehrozí presýteniu vzduchu vodnými parami. OSKAR disponuje dvoma antibakteriálnymi filtračnými kazetami vyrobenými z látky a papiera, po ktorých stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti. Oproti konkurencii v kategórii do 50 m2 je OSKAR veľmi výkonný – pri vyššej z dvoch rýchlostí ventilátora totiž dokáže do vzduchu počas hodiny dostať až 370 g vody. Jeho vysoké pracovné nasadenie však vaše zmysly nespoznajú – pre oči je prirodzene odparená vodná para neviditeľná a maximálny hluk, ktorý OSKAR vydáva, je hlasný asi ako ľudský šepot

Kód produktu:

33

Jednoduché doplnenie vody
Výklopné dvierka na bočnej strane prístroja slúžia na jednoduché doplnenie vody. Nie je teda potrebné zvlhčovač zložito rozoberať, na doplnenie vám bohato postačí kanvica či pohárik.
Množstvo funkcií a vychytávok
OSKAR je ústretový – má integrovaný vlhkomer, jeho LED indikátory sa dajú stlmiť alebo úplne vypnúť do nočného režimu. A navyše vám pripomenie, kedy treba vymeniť filter. Funkcií a vymožeností má OSKAR naozaj veľa.
Aromaterapia
A pre maximálne pocity blaha je OSKAR vybavený doplnkom na rozptyľovanie vôní, do ktorého môžete naliať svoj jedinečný obľúbený esenciálny olej! Použiť môžete akúkoľvek vôňu, ktorá je vám blízka, jedinou podmienkou – nesmie obsahovať ani kvapku alkoholu.
OSKAR je plne automatický
Ako náhle mu v jeho 3,5 litrovej nádržke dôjde voda, sám sa vypne. Jeho vypnutie pri prázdnej nádobe na vodu je v tejto triede naozaj jedinečné, a dokáže ešte viac znížiť spotrebu energie. Ak leží ľadom, je úplne tichý a prakticky neviditeľný.
Ekologicky šetrný materiál
Stadler Form myslí ekologicky, čo dokazuje inovovaný filter pre zvlhčovače vzduchu OSKAR. Nové filtre sú vyrobené výhradne z rastlinných a textilných vlákien a tiež v nich nie je použitý ani kúsok plastu.

Technické údaje
Evaporačný zvlhčovač vzduchu
Výkon: 6 – 18 W
2 úrovne výkonu
Výkon zvlhčovania: až 370 g/h
Veľkosť miestnosti: až 50 m² / 125 m³
Nočný režim (stlmenie alebo úplné vypnutie LED indikátorov)
Vlhkomer
Aromaterapia
Automatické vypnutie
Pripomenutie výmeny filtra
Priezor na kontrolu hladiny vody
Objem nádoby na vodu: 3,5 l
Rozmery: 246 × 290 × 246 mm (šírka × výška × hĺbka)
Hmotnosť: 3,1 kg
Úroveň hluku: 26 – 39 dB(A)
V balení
Strieborná ionizačná kocka Ionic Silver Cube
2 x filter Oskar