Logá z machu - BEMOSS

Poradíme vám

Kontaktujte nás
logo

Získajte cenovú ponuku na machové logo ešte dnes

Vložte Vaše logo

Logo vašej firmy z machu

zelená stena s nápisom souvennt a na nej rastúce rastliny machovy obraz, stabilizovany mach, machová stena, machová dekorácia

Logá z machu na mieru

Jedinečné a originálne logo z machu reprezentuje vašu firmu nielen v oblasti vizuálneho dizajnu, ale aj v oblasti ekológie a udržateľnosti.

Machové logá sú prirodzeným a jedinečným spôsobom, ako pridať zeleň do vášho priestoru a zároveň začleniť logo vašej firmy. Vaši klienti budú ohromení, keď vojdú do vašej firmy a uvidia vaše logo v takom úžasnom zobrazení. Vaše logo je špeciálne a jedinečné a my chceme pomôcť naplniť vaše logo životom a farbou pomocou našich stabilizovaných machov.


Vyniknite s machovým logom

Machové logá sú vhodné pre rôzne typy interiérov, kde sa stanú skvelým doplnkom pre vašu firmu alebo značku.

Perfektné zelené logo je vhodné pre firemné kancelárie, liečebné kúpele, zubné ordinácie, hotely a mnohé ďalšie priestory. Po obdržaní vášho loga vo vektorovom formáte vám môžeme vytvoriť návrh vzhľadu vášho loga. Chceme sa uistiť, že všetky aj tie malé detaily sú pre vás dokonalo vyhotovené, aby ste mali jedinečné logo, ktoré skutočne žiari pre Vás, vašich zamestnancov či klientov.


Machové paravany

Predelenie priestoru zelenou oázou pomocou machových paravanov.

Tieto predelovače, vyrobené so starostlivosťou a láskou k prírode k vám prinášajú exteriér a vytvárajú pokojné a udržateľné útočisko vo vašom priestore. Výhody:

1 .Machové paravany sú trvalo udržateľnou alternatívou k tradičným predelovačom miestností, čím sa znižuje potreba energeticky náročných výrobných procesov a materiálov.

2. Tieto paravany vyžadujú minimálnu starostlivosť, vďaka čomu sú ideálne pre rušný život. Darí sa im pri slabom osvetlení a nepotrebujú zalievanie ani strihanie.

3. Machové paravany pozývajú upokojujúcu esenciu prírody do vášho interiéru, podporujú pohodu a znižujú stres.

4. Absorbujú zvuk a vytvárajú pokojnú a tichú atmosféru vo vašom priestore.


 

Machové stropné panely

Kde sa funkčnosť stretáva s estetickým leskom!

1 . Súčasná elegancia: Machové stropné panely vnesú do vašej modernej kancelárie nádych prírody a bez problémov integrujú biofilné dizajnové prvky do minimalistickej estetiky súčasného pracovného priestoru.
2 . Zníženie stresu: V rýchlo sa meniacom kancelárskom prostredí upokojujúca prítomnosť machu podporuje pohodu, znižuje úroveň stresu medzi zamestnancami a zvyšuje produktivitu.
3. Redukcia hluku: Machové panely poskytujú akustické výhody tým, že absorbujú zvuk, čím vytvárajú sústredenejšie a pokojnejšie pracovisko.
4. Nízka údržba: Tieto panely vyžadujú minimálnu údržbu, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre zaneprázdnených manažérov kancelárií.
5. Vyhlásenia o udržateľnosti: Machové Panely sú v súlade s ekologickými kancelárskymi postupmi a prezentujú váš záväzok k udržateľnosti a zelenému dizajnu, ktorý môže byť pozitívnym odrazom vašej značky.
6. Pozitívne dojmy: Zapôsobte na klientov a návštevníkov jedinečnou, modernou eleganciou machom zdobených stropov, ktoré zanechajú trvalý, ekologický dojem.


 

Machové lepiace hexagony

Nová dimenzia kreativity a hravosti vo vašej firme!

V našej spoločnosti sme sa rozhodli, že inovácie a hravosť sú kľúčovými prvkami našej kultúry. Dôvody prečo sú také skvelé:
1.Prirodzená estetika: Sú originálne, estetické a vytvárajú prirodzený kontrast s modernými kancelárskymi priestormi.
2.Vylepšený kreatívny proces: Machové šesťuholníky na korku slúžia ako inšpirácia pre našich zamestnancov. Ich hravý dizajn podporuje kreativitu a spoluprácu medzi tímami.
3. Absorpcia zvuku: Pomáhajú pohlcovať hluk v kancelárii, čo znižuje rušivý hluk a umožňuje pokojnejšiu a koncentrovanejšiu prácu.
4. Ekologická výhoda: Sú vyrobené z prírodných materiálov, čo podporuje náš záväzok k udržateľnosti a environmentálnej zodpovednosti.
5. Flexibilita v dizajne: Šesťuholníky je možné kombinovať a umiestniť na stenu podľa vlastnej fantázie, čo dáva našim priestorom dynamický a prispôsobivý charakter.
6. Zábava v práci: Machové šesťuholníky dodávajú našim kanceláriám hravosť a živého ducha, vďaka čomu je naša pracovná atmosféra miestom, kde sa radi nachádzame.


 

čierne pozadie s hodinami a hodinovou vežou uprostred machovy obraz, stabilizovany mach, machová stena, machová dekorácia
čierne pozadie s hodinami a hodinovou vežou uprostred, , , , machovy obraz, stabilizovany mach, machová stena, machová dekorácia
čierne pozadie s hodinami a hodinovou vežou uprostred, , , , machovy obraz, stabilizovany mach, machová stena, machová dekorácia
čierne pozadie s hodinami a hodinovou vežou uprostred, , , , machovy obraz, stabilizovany mach, machová stena, machová dekorácia
čiernobiela fotografia slova samsung na modrom pozadí s bielym rámom s nápisom samsung machovy obraz, stabilizovany mach, machová stena, machová dekorácia
čierne pozadie s hodinami a hodinovou vežou uprostred, , , , machovy obraz, stabilizovany mach, machová stena, machová dekorácia